Uni-logistics Sp. z o.o.

  • Telefon: 58 667 99 99
  • WWW: https://unilog.eu
  • Miejscowość: Gdynia
  • Adres: Polska 19
  • Kod pocztowy: 81-339

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Producenci zainteresowani szybkim przewozem swoich wyrobów do wybranych hurtowni mogą rozważyć ofertę spółki prawa handlowego Uni-logistics. Specjalizuje się ona w transporcie międzynarodowym, jednak swoje usługi świadczy także na obszarze Polski. Kompleksowe usługi logistyczne to realizacja zlecenia zgodnie z wytycznymi klienta, co w sposób oczywisty przekłada się na jego zadowolenie z dobrze wykonanej pracy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że przedsiębiorstwo ma kapitał Polski. Jest to niezwykle istotne w przypadku prowadzenia długofalowej współpracy, ponieważ tylko dzięki temu można mieć stały kontakt zarówno telefoniczny, jak i osobisty z pracownikami firmy spedycyjnej. Pomorska firma dysponuje nie tylko flotą ciężarówek, ale także własnymi magazynami logistycznymi.

Są one zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami w branży budowlanej. Dlatego można bez przeszkód przechowywać w nich produkty mrożone oraz świeże owoce i warzywa. Jest to bardzo ważne dla producentów działających w branży spożywczej. Kompleksowe wsparcie w transporcie realizowane przez pracowników powyższego przedsiębiorstwa dotyczy także aspektów związanych z obsługą celną. Funkcjonująca w ramach spółki agencja celna jest gotowa do realizacji nawet bardzo skomplikowanych zadań. Przygotowanie niezbędnych dokumentów zarówno dla firm zajmujących się eksportem, jak i importem pozwala na zaoszczędzenie przez przedsiębiorcę czasu i pieniędzy. Wieloletnie doświadczenie specjalistów pozwala na szybkie spełnienie wymagań formalnych pozwalających na wwiezienie danych produktów na obszar Polski.

Usługi można zlecić bez wychodzenia z biura. W tym celu wystarczy skontaktować się z opisywaną firmą mailowo lub telefonicznie. Jest to duża wygoda w sposób szczególny istotna dla zakładów produkcyjnych, które działają poza województwem pomorskim. Czas potrzebny do spełnienia wszystkich formalności celno-podatkowych jest maksymalnie skrócony. W wielu przypadkach trwa to kilkadziesiąt godzin. Dlatego oferta jest chętnie wybierana przez osoby, które realizują sprzedaż towaru za granice pierwszy raz.

Dodano: 06-05-2022
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
https://unilog.eu/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: