Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Kłótnie zdarzają się w najlepszej rodzinie. Co jednak zrobić, gdy dotyczą one poważniejszego problemu, którego nie da się rozwiązać zwykłym "przepraszam"? Ludzie najczęściej spierają się o pieniądze. Z chwilą pojawienia się na horyzoncie większej gotówki, np. po zmarłym krewnym, wiele osób traci głowę i zdrowy rozsądek. Chęć uzyskania części spadku często prowadzi ludzi przed sąd. Czy aby na pewno jest to dobre rozwiązanie? Koszty sądowe to niemałe kwoty. W dodatku nie zawsze możliwe jest szybkie doprowadzenie do końca danej sprawy. W tej sytuacji warto zwrócić się do mediatora. Jego zadaniem jest pomóc skonfliktowanym osobom porozumieć się bez awantur i zbędnych emocji. Spokojne wysłuchanie każdej ze stron umożliwia mediatorowi znalezienie najlepszego wyjścia z danej sytuacji, a zatem takiego, które będzie satysfakcjonujące dla wszystkich.

Mediator może przyjść z pomocą, również wtedy, gdy konflikt dotyczy opieki nad chorymi, niepełnosprawnymi lub starszymi członkami rodziny bądź też wtedy, gdy powstał on pomiędzy rodzicami a dorosłymi dziećmi.

Rozwód zazwyczaj nie jest przyjemnym wydarzeniem, szczególnie dla dzieci. Skorzystanie z usług mediatora to sposób na rozładowanie złych emocji i spokojne dojście do porozumienia w niejednej kwestii. Jego pomoc to ogromna szansa na to, aby utrzymać poprawne stosunki pomiędzy osobami, które zdecydowały się rozstać.
Mediacje rodzinne w Szczecinie to oferta Edyty Borysiak. Studiowała ona pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, resocjalizację i psychologię zarządzania. Oprócz tego, iż oferuje usługi z zakresu mediacji rodzinnej, rozwodowej, alimentacyjnej, karnej, rówieśniczej, pracowniczej i gospodarczej, proponuje klientom certyfikowane szkolenia na mediatora. Więcej na temat jej usług znaleźć można na stronie mediatorka.szczecin.pl.

W dobie internetu coraz więcej osób prowadzących działalność gospodarczą oferuje swoim klientom usługi online, w tym również Edyta Borysiak. Mediacje przez internet nie są w niczym gorsze od tych, które są prowadzone "na żywo".

Dodano: 14-11-2018
Autor: Hubert Marciniak
Źródło:
https://mediatorka.szczecin.pl/mediacja-rodzinna/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: