Wąsowska Małgorzata - Usługi Transportowe

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Kiedy często wyjeżdża się do pracy za granicę, dobrze skorzystać ze sprawdzonego i polecanego przez innych przewoźnika, który dba o komfort oraz bezpieczeństwo wszystkich pasażerów. Na stronie internetowej busywasowski.pl dostępna jest oferta firmy, która realizuje przewozy na trasie Radzyń - Niemcy. Nowoczesne busy marki Mercedes, którymi dysponuje firma, są wyposażone w wygodne fotele, bardzo pojemny bagażnik, klimatyzację oraz Wi-Fi. 

Szeroki wybór tras podróży i miejsc docelowych

Doświadczeni kierowcy dobierają tak każdą trasę, aby była jak najszybsza i bezproblemowa dla wszystkich klientów, dzięki czemu mogą liczyć na punktualny dojazd pod wskazany adres. Busy dojeżdżają do takich miast, jak m.in. Łęczna, Kock, Parczew, Piotrków Trybunalski czy Wrocław i Zgorzelec. Miejscem docelowym dla kierowcy jest Frankfurt, jednak pasażerowie, zamawiając konkretnego busa, mogą oczywiście wybrać inną niemiecką miejscowość spośród lokalizacji podanych na stronie. Mowa tutaj o takich miastach jak Drezno, Gera, Jena, Eisenach oraz Alsfeld.

Jak zamówić busa do Niemiec?

W celu dokonania rezerwacji miejsca w busie w wybranym terminie, należy jak najwcześniej skontaktować się z firmą za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie przewoźnika lub dzwoniąc pod wskazany numer. Jeśli chodzi o koszty za przejazd, to oczywiście wszystko zależy od wybranej trasy i jej długości, jednak ceny zaczynają się już od 250 złotych. Na stronie internetowej dostępna jest także galeria zdjęć przedstawiająca firmową flotę pojazdów - klienci mogą więc sprawdzić wnętrze busów, którymi będą podróżować i przekonać się, że faktycznie są to nowoczesne i bardzo wygodne oraz przestronne pojazdy. 

Kiedy jedzie się do pracy czy w odwiedziny do rodziny lub znajomych mieszkających za granicą, niezwykle ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo własne, jak i przewożonych bagaży. Właśnie dlatego należy wybierać profesjonalne przedsiębiorstwa posiadające doświadczenie, odpowiednie licencje, jak i zatrudniające wykwalifikowanych kierowców.

Dodano: 18-08-2020
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
https://www.busywasowski.pl/radzyn.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: