YVON

  • Telefon: 185211115
  • WWW: https://yvon.pl/pl/
  • Miejscowość: Nowy Sącz
  • Adres: Grottgera 3
  • Kod pocztowy: 33-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Mijają już czasy, w których biżuteria zarezerwowana jest tylko dla kobiet, a panowie mogą sięgać wyłącznie po zegarki. Obecnie męskie ozdoby zyskują na popularności. Nie jest to zresztą przecież wcale wymysł obecnych czasów, od wieków bowiem panowie zdobili w ten sposób swoje ciała, a w niektórych kulturach biżuteria ma ogromne znaczenie. Dziś wybierać można wśród różnych wyrobów dla panów, za pomocą których mogą oni podkreślać i wyrażać swój styl, a także dodawać charakteru swym stylizacjom.

Co warto wybrać? Panowie mogą nosić naszyjniki, sygnety czy bransoletki, przy czym te ostatnie są szczególnie dobrym wyborem. Dość mocno rzucają się w oczy, stanowiąc ważny element stylizacji, a nawet wizerunku, a jednocześnie są dość dyskretne. Jakie wyroby warto wybierać? Marka Yvon poleca przede wszystkim męskie bransoletki ze skóry i stali. Takie połączenie prezentuje się bardzo efektownie, prestiżowo i ma typowo męski charakter - nieco surowy, a jednocześnie elegancki. Taką ozdobę można przy tym dopasować do bardzo różnych stylizacji, świetnie przełamie na przykład wymowę biznesowego stroju czy eleganckiego garnituru. Ponadto nieszybko się zniszczy, jest to zatem doskonały wybór, także na prezent.

Produkty takie udowadniają, że godna uwagi jest nie tylko biżuteria z metali szlachetnych, zresztą dobranie złotej czy nawet srebrnej bransoletki wielu panom sprawiłoby trudności, jak bowiem zachować wyważony efekt, unikając wrażenia przesady czy nawet kiczu? Z powodu takich obaw także wielu panów nie decyduje się sięgnąć po sygnety. Bransoletka to znakomity wybór, zwłaszcza że może pozostawać ukryta pod mankietem koszuli czy marynarki, co daje jeszcze bardziej dyskretny efekt - to będzie ważne dla panów, którzy dopiero eksperymentują z wzbogacaniem swojego wizerunku o biżuterię.

Takie ozdoby w dodatku pasują wszystkim, są bowiem zdecydowanie uniwersalne. Ani skóra, ani metal w takim zestawieniu nie nawiązują do konkretnego stylu. Z tego też powodu są doskonałym wyborem na prezent dla mężczyzny.

Dodano: 08-02-2023
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
https://yvon.pl/pl/bransoletki-meskie-2Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: