Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Worki polipropylenowe mają szerokie zastosowanie, bo właściwie niezależnie od branży, czy jest to branża chemiczna, budowlana, czy ceramiczna, to wszędzie przydadzą się worki, w których można transportować czy przechowywać rozmaite materiały i produkty. Jednak dziś znalezienie rzetelnego dostawcy, który dostarczy nam worki „szyte na miarę”, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, nie jest wcale takie proste. Godny polecenia jest Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER, to znany na rynku producent worków Bigbag. Atutem firmy i jej produktów jest to, że są to produkty odznaczające się wyjątkową solidnością i elastycznością. Rodzaje materiałów, z jakich produkowane są Bigbagi, są różne, wszystko zależy od ich przeznaczenia. Wiadomo, że jeśli, np. ma to być worek do transportu owoców czy warzyw, to worek musi być wykonany z tkaniny niepowlekanej, przeznaczonej do kontaktu z żywnością i chroniącej dany produkt przed nadmierną wilgocią. Taka tkanina przepuszcza też powietrze – oddycha.

Na oficjalnej stronie firmy bigbag.izomer.com.pl jest dostępny:

  • katalog i dokładna specyfikacja poszczególnych worków
  • instrukcja użytkowania poszczególnych firmowych produktów
  • katalog dostępnych wymiarów i maksymalnej ładowności, rekomendowana firma oferuje worki o mniejszej i większej ładowności, te mniejsze mają ładowność do 500 kilogramów, zaś te większe nawet do 1000 kilogramów.

Wszystkie pliki można przejrzeć online lub ściągnąć w formie pliku PDF na dysk swojego komputera.

Jeśli, któryś z zaprezentowanych dziewięciu wzorów worków odpowiada Twoim potrzebom i chciałbyś poznać szczegóły oferty i termin realizacji zamówienia, skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielem firmy, który przestawi Ci zindywidualizowaną ofertę opakowań czy kontenerów elastycznych typu Bigbag, oferta obejmuje także dostarczenie opakowań do transportu materiałów niebezpiecznych.

Jesteś ciekawy, ile kosztują takie worki? Każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie, klient ma prawo wybrać choćby:

  • tkaninę, z jakiej ma być wykonany worek
  • rodzaj dna worka
  • wymiary
  • ładowność.
Dodano: 14-11-2018
Autor: Hanna Zalewska
Źródło:
https://bigbag.izomer.com.pl/oferta/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: